У КЗ «Полтавський НВК 36» тривають заходи з нагоди 250- річчя від дня народження І. П. Котляревського. Визначені переможці художнього конкурсу «Де згода в сімействі», ними стали учні 7 класу Козинська Валерія та Куріпта Олег.

Фінішував конкурс літературних газет « 250- річчя І. Котляревського» серед старшокласників. Особливо креативно підійшли до оздоблення та наповнення змістом стіннівок учениця 9 класу Корніло Аделіна, творчий тандем 11 класу: Гаріфуліна Вероніка, Карабак Людмила.

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved