foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана. Так звали міністра закордонних справ Франції Робера Шумана ,який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.
Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи. Напередодні Дня Європи  17 травня в нашому  НВК  відбулися цікаві заходи. Учні 3,8,9,10 класів взяли участь у флешмобі  «Нехай панує мир в Європі». До цього дійства долучилися і вихованці дошкільного підрозділу.Учні 5-11 класів були активними учасниками свята«Віртуальні подорожі до країн Європи» ,  під час якого школярі дізналися про географічне положення , історію, національні та культурні традиції  країн учасниць Євросоюзу . 

 

Переглянути відео флешмобу:https://youtu.be/MSWg7f3VLUc

 

Шкільне життя

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved