foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Креативний карантин

Роботи учнів та вихованців дитячого садочку

Детальніше

ЗНО-2020

Що треба знати про ЗНО 2020?

Детальніше

Дистанційна освіта

Дистанційна освіта

Детальніше

Пам'ятка

Пам'ятка про COVID-19

Детальніше

 

15.04.2019 р. волонтерський загін "Єдність" УМСА для учнів 6, 8 класів провели лекцію-бесіду на тему «Вплив енергетичних напоїв на організм людини»
Довго бадьорити людину енергетичні напої не можуть, а от їх постійне вживання значно шкодить здоров'ю. Регулярне вживання призводить до великої кількості хвороб – гастриту, виразки шлунку, проблем із печінкою і серцем.


Енергетичні напої, іменовані також «енергетиками» або «енерготоніками», дуже поширені серед підлітків. Причин цьому багато: такі напої є безалкогольними, продають їх цілком вільно, і, мабуть, найголовніше, «бадьора» дія робить їх популярними серед молоді Також, "енерго-суміші" чинять негативний вплив на репродуктивну систему як чоловіка, так і жінки. Особливо це визначається в підлітковому віці.
Перш, ніж тонізувати свій організм, детально вивчіть те, що вживаєте!
Гуржій О.О.

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved