15.04.2019 р. волонтерський загін "Єдність" УМСА для учнів 6, 8 класів провели лекцію-бесіду на тему «Вплив енергетичних напоїв на організм людини»
Довго бадьорити людину енергетичні напої не можуть, а от їх постійне вживання значно шкодить здоров'ю. Регулярне вживання призводить до великої кількості хвороб – гастриту, виразки шлунку, проблем із печінкою і серцем.

Енергетичні напої, іменовані також «енергетиками» або «енерготоніками», дуже поширені серед підлітків. Причин цьому багато: такі напої є безалкогольними, продають їх цілком вільно, і, мабуть, найголовніше, «бадьора» дія робить їх популярними серед молоді Також, "енерго-суміші" чинять негативний вплив на репродуктивну систему як чоловіка, так і жінки. Особливо це визначається в підлітковому віці.
Перш, ніж тонізувати свій організм, детально вивчіть те, що вживаєте!
Гуржій О.О.

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved