У квітні в нашій школі проводиться екологічний місячник під гаслом « метою активізації та залучення учнівської молоді в природоохоронній роботі та пропаганді екологічних знань.
15.04.2019 учні 8, 10 класів зібралися на екологічну годину. На заході розглядали питання щодо екологічних проблем планети та України, шляхів вирішення.Переконлива інформація прозвучала через мультфільм, відеофрагменти наукових телепередач, фотовиставку, підготовлену творчою групою.
                                                                                                                                                                                                      Гуржій О.О.

2019 Copyright My School Rights Reserved