Щорічно 12 квітня відзначається Міжнародний день авіації та космонавтики. В нашому навчальному закладі пройшов ряд заходів, присвячених цій події.
На уроках інформатики та фізики  учні   створювали публікації, космічні ігри  у Scratch, а також переглянули навчальний  фільм про космонавтів.  На першому поверсі  для дітей була облаштована тематична фотозона, де учасники команди з робототехніки "Monsters on the Moon" демонстрували свій проект, присвячений довготривалому перебуванню людини в космосі.

2019 Copyright My School Rights Reserved