foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Креативний карантин

Роботи учнів та вихованців дитячого садочку

Детальніше

ЗНО-2020

Що треба знати про ЗНО 2020?

Детальніше

Дистанційна освіта

Дистанційна освіта

Детальніше

Пам'ятка

Пам'ятка про COVID-19

Детальніше


Всесвітній день боротьби з туберкульозом щорічно проводиться 24 березня. Саме в цей день німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про відкриття збудника туберкульозу.
Туберкульоз – інфекційне захворювання, що викликає утворення вогнищ запалення в легенях. Хвороба передається повітряно-крапельним шляхом. Однією з головних проблем є те, що туберкульоз часто не виявляють або виявляють надто пізно.
Медичною сестрою та вчителем біології проведено:
- учні були ознайомлені з історичною довідкою про туберкульоз,
- круглий стіл «Туберкульоз – інфекційне захворювання»,
- тестування учнів «Симптоми туберкульозу»
- перегляд відеофільмів
Учні 5-11 класів, дізналися про перші ознаки хвороби, її перебіг та наслідки. Отримали вичерпну інформацію щодо профілактичних дій, спрямованих на захист людиною свого організму від ураження туберкульозом.
Профілактика туберкульозу серед дітей та учнівської молоді вимагає особливої уваги, адже це майбутні дорослі, і повинні бути обізнані у важливих питаннях.

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved