Всесвітній день боротьби з туберкульозом щорічно проводиться 24 березня. Саме в цей день німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про відкриття збудника туберкульозу.
Туберкульоз – інфекційне захворювання, що викликає утворення вогнищ запалення в легенях. Хвороба передається повітряно-крапельним шляхом. Однією з головних проблем є те, що туберкульоз часто не виявляють або виявляють надто пізно.
Медичною сестрою та вчителем біології проведено:
- учні були ознайомлені з історичною довідкою про туберкульоз,
- круглий стіл «Туберкульоз – інфекційне захворювання»,
- тестування учнів «Симптоми туберкульозу»
- перегляд відеофільмів
Учні 5-11 класів, дізналися про перші ознаки хвороби, її перебіг та наслідки. Отримали вичерпну інформацію щодо профілактичних дій, спрямованих на захист людиною свого організму від ураження туберкульозом.
Профілактика туберкульозу серед дітей та учнівської молоді вимагає особливої уваги, адже це майбутні дорослі, і повинні бути обізнані у важливих питаннях.

2019 Copyright My School Rights Reserved