foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Креативний карантин

Роботи учнів та вихованців дитячого садочку

Детальніше

ЗНО-2020

Що треба знати про ЗНО 2020?

Детальніше

Дистанційна освіта

Дистанційна освіта

Детальніше

Пам'ятка

Пам'ятка про COVID-19

Детальніше

На Черкащині відбувся фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного рух “Зелена естафета” 9-11 квітня 2019 року.

Учасниками фінального етапу Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» у м. Черкаси були команди закладів загальної середньої освіти та команди закладів позашкільної освіти з 13 областей. Наша область не була виключенням, її представляла команда КЗ «Полтавський НВК №36».

В програмі «Зеленої естафети» були творчі звіти команд закладів загальної середньої освіти та команд закладів позашкільної освіти за трьома напрямами:

  • «Практична природоохоронна робота»;
  • «Просвітницька природоохоронна робота»;
  • «Навчально-виховна робота з охорони природи».

Також були проведені індивідуальні змагання на звання кращого природоохоронця-практика з моніторингу навколишнього природного середовища – практика в природі та складання тестових завдань кожним учасником фіналу.

Команда  КЗ «Полтавський НВК №36» зайняла ІІ місце в номінації «Заклад загальної середньої освіти»,  вчитель біології Гуржій О.О. нагороджений грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за вагомий внесок та залучення учнів до природоохоронної роботи.

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved