«ПЕРВОЦВІТИ» - ПЕРШІ ПОСМІШКИ ВЕСНИ!
«Скороминучий», «швидкоплинний» – саме так звучить в перекладі з грецької назва рослин ефемероїдів – по-іншому первоцвіти. До них відносять: підсніжник білосніжний та складчастий, проліски, сон-траву, шафран, медунку, горицвіт весняний, ряст тощо. Всі ці рослини знаходяться на межі зникнення та занесені до Червоної Книги України.

З метою привернення уваги школярів до масового знищення первоцвітів вчителем біології Гуржій О.О. та англійської мови Мих М.В. проведено екологічну мандрівку "Первоцвіти - посмішки весни"
Під час заходу вчителі продемонстрували учням відеоролик, в якому йшлося про чарівність перших весняних квітів, що поширені на території Полтавщини, і потребують охорони. Щоб поєднати біологію і англійську мову школярі говорили про первоцвіти, про те, чому так важливо зберегти первоцвіти нашої місцевості для прийдешніх поколінь на англійській мові. Із захопленням взяли участь у розгадуванні кросворду, ребусів та грі «Гронуванння». Вчителі закликали школярів не дарувати первоцвіти, а знайти їм замінники. Саме тому учні виготовили первоцвіти з підручних матеріалів.

Гуржій О.О.

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved