foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Креативний карантин

Роботи учнів та вихованців дитячого садочку

Детальніше

ЗНО-2020

Що треба знати про ЗНО 2020?

Детальніше

Дистанційна освіта

Дистанційна освіта

Детальніше

Пам'ятка

Пам'ятка про COVID-19

Детальніше

«ПЕРВОЦВІТИ» - ПЕРШІ ПОСМІШКИ ВЕСНИ!
«Скороминучий», «швидкоплинний» – саме так звучить в перекладі з грецької назва рослин ефемероїдів – по-іншому первоцвіти. До них відносять: підсніжник білосніжний та складчастий, проліски, сон-траву, шафран, медунку, горицвіт весняний, ряст тощо. Всі ці рослини знаходяться на межі зникнення та занесені до Червоної Книги України.


З метою привернення уваги школярів до масового знищення первоцвітів вчителем біології Гуржій О.О. та англійської мови Мих М.В. проведено екологічну мандрівку "Первоцвіти - посмішки весни"
Під час заходу вчителі продемонстрували учням відеоролик, в якому йшлося про чарівність перших весняних квітів, що поширені на території Полтавщини, і потребують охорони. Щоб поєднати біологію і англійську мову школярі говорили про первоцвіти, про те, чому так важливо зберегти первоцвіти нашої місцевості для прийдешніх поколінь на англійській мові. Із захопленням взяли участь у розгадуванні кросворду, ребусів та грі «Гронуванння». Вчителі закликали школярів не дарувати первоцвіти, а знайти їм замінники. Саме тому учні виготовили первоцвіти з підручних матеріалів.

Гуржій О.О.

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved