26.03. 2019 р. учні нашої школи відвідали ДІКЗ "Поле Полтавської битви". Для учнів 5-6 класу відбулися козацькі розваги "Всі ми діти козацького краю". Для 7-8 , 10 класу квести та майстер-класи з історії України "СКАРБИ МУЗЕЮ ІСТОРІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ БИТВИ"
Діти здійснили екскурс в історію Великої Північної війни, історію України та героїчну добу козацтва; поринули у цікавий світ музею, відчули себе шукачами скарбів та знань, швидко виконали ряд захопливих завдань із розкриття історичних таємниць.

2019 Copyright My School Rights Reserved