Метою гри  є виховання у дітей через ігри людяність, гуманізм у стосунках, доброзичливість, повагу до людей, великодушність, скромність та самопожертву. Навчити оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, пробуджувати у дітей щирий інтерес до корисного, морального. Розвивати цілеспрямованість, наполегливість в досягненні мети, самостійність.                                                                                                                                                                                                                                              Периста І.С.

2019 Copyright My School Rights Reserved