Учні 6 класу на канікулах долучилися до захоплюючої історичної гри , що акцентує увагу на вивченні та популяризації історичних подій, пам’ятках історії, культури м. Полтави та видатних історичних постатей міста. Під час заходу надітей чекало багато цікавих завдань та вправ. А закріпили вивчений матеріал під час екскурсії до Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Учні були дуже задоволені екскурсією та відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили у продовж століть.
                                                                                                                                                                                                            Мих М.В

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved