Еко-акція «Збір пластикових кришечок»
Волонтери “Полтавського батальйону небайдужих” продовжують еко-акцію зі збору пластикових кришечок. Їх здають на вторсировину, а отримані кошти передають військовим, які потребують лікування чи реабілітації.
У нашій школі під керівництвом вчителя біології Гуржій О.О. протягом І семестру було організовано збір кришечок від пластикових пляшок. Учні активно долучилися до акції.
А сьогодні зібрані кришечки були відвезені до Свято-Успенського кафедрального собору м. Полтава.
Волонтери здадуть їх на переробку, і вже отримані за це кошти спрямують на допомогу бійцям (закуплять протези).
Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до акції.
                                                                                                                                                                               Гуржій О.О.

2019 Copyright My School Rights Reserved