foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

План  роботи

на зимових канікулах

КЗ «Полтавський НВК  № 36»

2018-2019 н.р.

 

№ п/п

Заходи

Класи

Час

проведення

Відповідальні

29.12.2018

1

Розваги біля Новорічної ялинки

 

 

Периста І.С., Класні керівники

 

02.01.2019

1

Літературна година “Новорічні традиції українців”

1-4

10.00

Папенко Л.І.

2

Гурток “Художня кераміка”

1-5

 

10.00-12.00

Скибенко Т.П.

3

Гурток “Школа безпеки”

6-9

12.00-13.00

Периста І.С.

4

Секція міні футболу

8-10

12.00 –15.00

Руденський А.С.

03.01.2019

1

Літературна вітальня “Зимові поетичні фантазії”

5-9

10.00

Конюшенко Л.М.

2

Гурток “Художня кераміка”

1-5

 

11.00-13.00

Скибенко Т.П.

3

Гурток“ Чарівна голка ”

5-7

12.00 -15.00

Пономаренко Т.Л.

4

Секція волейболу

8-10

12.00 –15.00

Руденський А.С.

5

Гурток “Школа безпеки”

6-9

12.00-13.00

Периста І.С.

04.01.2019

1.

Інсценізація – імпровізація ”Як зимують тварини та птахи”

1-4

10.00

Касьяненко С.Г.

2.

Секція волейболу

8-10

12.00 –15.00

Руденський А.С.

3

Гурток “Школа безпеки”

6-9

11.00-12.00

Периста І.С.

08.01.2019

1

Виховний захід “Віртуальна подорож машиною часу”

 

5-10

10.00 -11.00

Іванова В.В.

2

Гурток "Робототехніка"

 

5-10

11.00 -12.00

Іванова В.В.

3

Секція баскетболу

8-10

13.00 –15.00

Сидоренко В.Г.

09.01.2019

1

Вікторина “Хто багато читає- той багато знає”

1-4

10.00

Папенко Л.І.

2

Екскурсія до краєзнавчого музею

10

10.00 -14.00

Бойко І.В.

3

Екскурсія до музею космонавтики

7                

10.00 – 14.00

Іванова В.В.

 

4

Гурток “Художня кераміка”

1-5

 

11.00-13.00

Скибенко Т.П.

5

Гурток“ Чарівна голка ”

5-7

13.00 -15.00

Пономаренко Т.Л.

6

Секція баскетболу

8-10

13.00 –15.00

Сидоренко В.Г.

7

Гурток “Джура”

8-11

11.00 –12.00

Лучна С.А.

10.01.2019

1

Годинка-цікавинка “Зимові свята в Україні: традиції, звичаї, обряди”

1-4

10.00

Алєдінова Н.О.

2

Гурток “Джура”

Екскурсія до краєзнавчого музею та музею М.Ярошенка

11

10.00 -14.00

Лучна С.А.

3

Гурток “Художня кераміка”

1-5

 

11.00-13.00

Скибенко Т.П.

4

Секція волейболу

8-10

11.00 –14.00

Руденський А.С.

5

Гурток“ Чарівна голка ”

5-7

12.00 -15.00

Пономаренко Т.Л.

11.01.2019

1

Тренінгове заняття:«Дружити справа нелегка, але дружити треба вміти».

1-4

10.00

Мажуга І.В.

2

Секція волейболу

8-10

12.00 –15.00

Руденський А.С.

14.01.2019

1

Конкурсна програма “Дівчата проти хлопців”

5-9

10.00-11.00

Периста І.С.

2

Секція волейболу

8-10

12.00 –15.00

Руденський А.С.

3

Гурток“ Чарівна голка ”

5-7

12.00 -15.00

Пономаренко Т.Л.

15.01.2019

1

Вікторина “Кмітливі та допитливі”

6-8

10.00

Папенко Л.І.

2

Екскурсія до краєзнавчого музею

5,9

10.00 -14.00

Сидоренко С.П.,

Сидоренко В.Г.

3

Гурток "Робототехніка"

 

5-10

11.00 -12.00

Іванова В.В.

4

Гурток “Школа безпеки”

6-9

12.00-13.00

Периста І.С.

5

Гурток “Школа безпеки”

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

6

Екскурсія до музею П.Мирного та музею І.П.Котляревського

1-4

10.00 -14.00

Митько І.В.

Аледінова Н.О.

Мажуга І.В.

16.01.2019

1

Віртуальна подорож ”Новорічні традиції народів світу”

5,7

10.00

Периста І.С.

2

Екскурсія до краєзнавчого музею, музею І.П.Котляревського

6,8,10

10.00 -14.00

Бойко І.В.

Мих М.В.

Гуржій О.О.

3

Гурток “Джура”

8-11

11.00 –12.00

Лучна С.А.

4

Гурток “Художня кераміка”

1-5

 

10.00-12.00

Скибенко Т.П.

5

Гурток “Школа безпеки”

6-9

12.00-13.00

Периста І.С.

6

Гурток“ Чарівна голка ”

5-7

12.00 -15.00

Пономаренко Т.Л.

7

Секція волейболу

8-10

12.00 –15.00

Руденський А.С.

17.01.2019

1

Літературна вікторина “До казки на гостину”

1-4

10.00

Митько І.В.

2

Гурток “Художня кераміка”

1-5

 

11.00-13.00

Скибенко Т.П.

3

Гурток “Джура”

8-11

11.00 –12.00

Лучна С.А.

4

Гурток “Школа безпеки”

6-9

12.00-13.00

Периста І.С.

5

Секція волейболу

8-10

12.00 –15.00

Руденський А.С.

18.01.2019

1

Інтелектуально- пізнавальна гра“Розумники та розумниці”

5-7

10.00

Мих М.В.

2

Гурток “Школа безпеки”

6-9

11.00-12.00

Периста І.С.

3

Секція волейболу

8-10

12.00 –14.00

Руденський А.С.

Тематичні екскурсії в музеї міста Полтави – по домовленості з музеями.

Відповідальні: класні керівники.

Робота з обдарованими дітьми на протязі канікул (2-11 класи) щоденно.

 Відповідальні: вчителі-предметники.

Консультпункти по підготовці до ЗНО ТА ДПА (за окремим розкладом)

Відповідальні: вчителі-предметники.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шкільне життя

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved