З 03.12 по 07.12 2018 року у нас у школі був проведений тиждень предмету “Захист Вітчизни”, присвячений Дню Збройних Сил України, який відзначають 6 грудня. Протягом тижня було проведено багато конкурсів, виставок малюнків. Учнів 5-11 класів брали участь у заходах, які дозволяли їм зануритися у будні наших славних військових. В історичному конкурсі учні продемонстрували хороші знання історії козацтва. Проводилися перегони паперових літаків, де учні змагалися у дальності польотів і бойовому розфарбуванні своїх паперових конструкцій. Наступний конкурс був дешифратор, у якому учням пропонувалося відчути себе справжнім спеціальним агентом. Також проводився конкурс  з надягання протигазів, який викликав великий ажіотаж серед учнів. Конкурс строю і пісні добре згуртував класні колективи. А останній конкурс був проведений серед учнів старших класів. Це – сапери. Учням пропонувалося координати “бомби”, і вони повинні були її знайти. З цим вони чудово справилися, показавши відмінні знання орієнтації по компасу. В цілому тиждень предмету “Захист Вітчизни” пройшов насичено, цікаво, учні продемонстрували чудові знання і навички.

2019 Copyright My School Rights Reserved