Вивчайте мову українську –

Дзвінкоголосу, ніжну, чарівну,

Прекрасну, милу і чудову,

Як материнську пісню колискову.

А.Каніщенко

9 листопада – День української мови та писемності. Цю дату святкують усі свідомі українці, оскільки, як відомо, мова – це душа народу. Учні нашого навчального закладу мали змогу відвідати тематичну виставку «Мова рідна, слово рідне», взяти участь у конкурсі плакатів «Живи, слово!». Старшокласники долучилися до мовного флешмобу «Радіодиктант національної єдності», який уже став традиційним  і мав  на меті не стільки перевірити   індивідуальний рівень грамотності, а головним чином – відчути дух єднання нації.  Ми щиро радіємо з того, що знання рідної мови, уміння правильно висловлюватися українською стає справжнім модним трендом серед молодого покоління.

2019 Copyright My School Rights Reserved