foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Креативний карантин

Роботи учнів та вихованців дитячого садочку

Детальніше

ЗНО-2020

Що треба знати про ЗНО 2020?

Детальніше

Дистанційна освіта

Дистанційна освіта

Детальніше

Пам'ятка

Пам'ятка про COVID-19

Детальніше

25 жовтня  з метою підвищення інтересу до історії рідного краю,  покращення мотивації вивчення природничих предметів, учні 6-11 класів відвідали місто Київ. 

Океанаріум- цікаве місце проведення часу! Відразу на вході відвідувачів зустрічав  гроза морів – легендарний корсар, який  провів у першу галерею експозиції – перевернутий  дерев’яний  корабель. У ілюмінаторах затонувшого корабля затишно розміщена експозиція коралового комплексу. М’які та тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть у 6-метровому рифі, розташованому відразу по праву руку від гостей. З корабля ми потрапляємо у  світ Амазонії, а також перлину " Морської казки" - відкритрий басейн із морськими скатами. А  далі  - підводний  тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою! Від риб глядачів відокремлює лише акрилове скло завтовшки 8 см. Перебувати у тунелі абсолютно безпечно та надзвичайно захоплююче – усе підводне життя проходить просто у вас на очах.

Незабутньою для учнів також стала подорож  до заводу Кока-Кола, де вони мали змогу відчути справжні емоції від всесвітньо відомого бренду. Відвідувачі із захопленням спостерігали за тим, як виробляються їх улюблені напої на одному з найбільших заводів Кока-Кола у Європі. 

 

 

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved