foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Креативний карантин

Роботи учнів та вихованців дитячого садочку

Детальніше

ЗНО-2020

Що треба знати про ЗНО 2020?

Детальніше

Дистанційна освіта

Дистанційна освіта

Детальніше

Пам'ятка

Пам'ятка про COVID-19

Детальніше

З метою вшанування мужності та героїзму, захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій Українського народу, сприяння подальДень захисника України шому зміцненню патріотичного духу в суспільстві 12 жовтня в школі були проведені заходи до Дня захисника України під гаслом «Героїв країна – моя Україна». 14 жовтня також відзначається велике релігійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці.

 

За цим святом закріпилася ще й друга назва – Козацька Покрова (День Українського козацтва), а у свідомості народу воно почало асоціюватися з такими поняттями, як військова честь, звитяга, мужність та лицарство. Для учнів 5-11 класів проведно виховну годину під час якої познайомили учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва. Захід продедений з метою виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості. Також учні мали можливість переглянути як художні, так і документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії.

 

 

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved