4 жовтня – Всесвітній День Захисту Тварин! Дата 4 жовтня вибрана не випадково. Це день Франциска Ассизського - католицького святого, який вважається покровителем тварин. В Україні День захисту тваринвідзначають також щороку 4 жовтня. Цей день спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту. В цей день різні товариства по захисту прав тварин проводять акції у багатьох країнах світу. Вони закликають людей відмовитися від необдуманого знищення тварин заради задоволення своїх далеко не найголовніших потреб. Крім того, Всесвітній день тварин — це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї. До Дня захисту тварин у школі провели класні години на тему: "Допоможи своїм меншим друзям!" (для учнів 1-4 класів) та «Захистимо тварин» для 5-11. Також було організовано виставку малюнків на тему: « Ми відповідаємо за тих, кого приручили» у якій взяли участь учнівські колективи 5-9 класів та проведено фотовиставку домашніх тварин наших учнів. Давайте не забувати про те, що ми - одна велика сім'я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.

Гуржій О.О.

2019 Copyright My School Rights Reserved