Перше вересня чудове свято,

Його чекають всі малята

Їх кличе вже дзвінок до школи

Цю мить їм не забуть ніколи

Свято Першого дзвоника завітало і в наш навчальний заклад. 30 дівчаток та хлоп’ят, які вчора були ще малюками сьогодні зробили перший несміливий крок у вир гомінкого шкільного життя.

У цю зворушливу мить вони відчували надійну підтримку рідних їм людей.

За допомогою цікавого квесту «Здрастуй, школо!» першокласники мали змогу ознайомитися зі школою. Чудові подарунки та солодкий сюрприз подарували дітлахам святковий настрій та незабутнє враження.

Родзинкою цьогорічного свята Першого дзвоника у стінах КЗ «Полтавський НВК №36» стало проведення цікавого квесту «Здрастуй, школо!» що мав на меті ознайомити першокласників зі школою, а також отримати  перший досвід спілкування з  учителями. Зокрема, діти відвідали різноманітні станції: «З комп’ютером на ти», «У світі спорту», «Я маленький громадянин», «Книги – наші друзі». Протягом цієї розважальної програми діти виконували творчі завдання, брали участь у запальних таночках та музичних колективних фізкультхвилинках, ознайомилися з цікавинками світу комп’ютерів, завітали до царства книг шкільної бібліотеки.

Тож, новітнє проведення свята Першого дзвоника стало чудовим стартом для юних полтавців.

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved