Вчитель біології Гуржій О.О. прийняла участь в тренінгу для вчителів шкіл із першої домедичної допомоги, який організовує Полтавський осередок ГО «Українська академія лідерства».

Курс з базової підтримки життя - це основа основ для кожної людини, та ще більш важливі знання з першої допомоги для вчителів. Робота з дітьми вимагає особливої уваги до таких умінь, адже часто малеча через свою непосидючість і необережність може втрапити в халепу та травмуватися. А вчитель, як старший і перший на місці події, має відповідно зреагувати. Сам тренінг проводили високваліфіковані інструктори ГО «Захист патріотів».

Всі учасники тренінгу отримали знання та відпрацювали навички, адже одна справа бачити, інша справа вміти це робити самому.

Навчалися правильно робити огляд постраждалого, проводити серцево-легеневу реанімацію, користуватися дефібрилятором та інші важливі речі, аби надати допомогу потерпілому до приїзду працівників швидкої.

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved