15 березня 2018 р. у Великій актовій залі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка відбулося міське дитяче свято «У світі птахів», яке традиційно проходить на початку весни.

Протягом навчального року наші учні підгодовували птахів, розвішували годівнички, штучні гніздівлі, брали активну участь у всеукраїнській природоохоронно-пропагандистській акції «Годівничка», проводили «Свято зустрічі птахів». Про проведену природоохоронну роботу вчителем біології Гуржій О.О.  складено звіт.

Програмою  заходу  були  передбачені  конкурси  на  кращий  малюнок,  гніздівлю, годівничку,  найкращих  та  найкмітливіших  знавців  птахів.

За підсумками роботи журі наші учні отримали ІІ місце в конкурс найкращий малюнок, ІІІ місце – найкраща  годівничка. Найкращими знавцями біології птахів  визнано команду Київського району в якій приймала участь учениця 7 класу Мариноха Софія (І місце).

Переможці та призери конкурсів одержали дипломи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та цінні подарунки.

Вчитель біології Гуржій О.О. нагороджена Подякою Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за активну роботу щодо залучення дітей до природоохоронної роботи.

Гуржій О.О.

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved