Свої зимові канікули учні початкових класів КЗ «Полтавський НВК № 36» весело та з користю проводили  в ігровій кімнаті. Діти займались активним відпочинком. Серед розваг на них чекали: настільні ігри, фізкультхвилинки, ігри з улюбленою іграшкою, перегляд мультфільму. Також  було організовано акцію «Збережи ялинку!», де  діти  виготовляли новорічні прикраси та штучні ялинки .

Для учнів початкових класів було проведено виховний захід на тему:  «Щедрий вечір», музичний калейдоскоп «Наближається Різдво», година – цікавинка «Ой весела в нас зима», заочна подорож «В гостях у казки».

У канікулярний час в ігровій кімнаті функціонував гурток кераміки, завдяки керівнику  учні вправно змогли попрацювати  в різних техніках. Їм під силу вироби не лише з глини, але й з солоного тіста. Також з великим задоволенням діти відвідували гуртки «Співаночка» та «Юний художник».

На зимових канікулах діти відвідали музей І. П. Котляревського, та худ. Музей ім.. М. Ярошенка. Всі екскурсії були цікавими і корисними. Діти залишилися задоволеними.

Зимові канікули для учнів нашої школи пройшли весело та змістовно.

12.01 було проведено виховний захід «Зимові свята» . Учні розповідали історію виникнення зимових свят, розучували щедрівки, розв’язували кросворди.

15.01 учні 5 класу відвідали Краєзнавчий музей.  Екскурсовод  докладно описала  періоди історії, пов’язані з експонатами. Учні уважно слухали  та задавали запитання.

19.01 було відвідано музей Космонавтики, де учні почули історію освоєння космосу за участю науковців Полтавщини та їхній колосальний внесок у розвиток космосу в цілому. Екскурсовод охоче відповідав на запитання дітей.

З метою розширення знань  учнів про рідний  край класним керівником Гуржій О.О. для учнів 7 класу була проведена екскурсія до краєзнавчого музею. Саме краєзнавчий являється зібранням матеріалів і предметів з історичного та культурного розвитку. Учні ознайомились з історією козацтва Полтавщини, історією виникнення та існування Полтавської губернії.

Всі учні були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.

Під час зимових канікул учні 9 класу готувались до ДПА з української мови, англійської мови та математики. Відвідували шкільні гуртки та музеї міста (краєзнавчий і Полтавський музей авіації та космонавтики), були запрошені на майстер-клас з різдвяної випічки. 18 січня Периста Ірина Сергіївна, керівник гуртка «Джура», підготувала захід «Полтавці у боротьбі за незалежність УНР 1918-1921рр.». Разом з учнями 10 класу переглянули фільм «Темна вежа».

Захід «Видатні полтавці» пройшов під час зимових канікул у КЗ «Полтавський НВК №36». Учні середньої та старшої школи мали змогу перевірити свої знання щодо  земляків, які творили історію Полтавщини і чиїми іменами названі наші вулиці та парки, а також дізнатися нове про життя та творчість цих славетних людей. Діти з інтересом розгадували кросворди, виконували творчі завдання, переглянули документальний кінофільм.

Під час зимових канікул учні 8 та 6  класів відвідали музей авіації та космонавтики,  музей І.П. Котляревського.  Прийняли участь у цікавих виховних заходах: «Дівчата проти хлопців», «Моя родина - найкраща в світі»,  визначили способи економії енергоресурсів на практичному занятті «Школа енергозбереження». Стали учасниками  військово-патріотичних гуртків та спортивних змагань.

У рамках проведення місячника громадянського виховання 19 січня у КЗ "Полтавський НВК36 " проведено відкритий виховний захід з толерантності " У діалозі культур". Учні 9-10 класів на особистому прикладі вчилися знаходити порозуміння з різних питань, спиймати думки опонентів, дізналися про політичні засади толерантності у різних культурах.

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved