До  Дня людей з особливими потребами, який відзначається 3 грудня,  учні 6 класу КЗ "Полтавський НВК № 36" разом з класним керівником Івановою В.В. провели виховний захід " Ми всі рівні". Метою якого було привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Діти розповіли про досягнення  параолімпійців та життя відомих у світі людей з собливими потребами, а наприкінці переглянули  відео з даної тематики.

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved