29 вересня у КЗ «Полтавський НВК № 36» напередодні професійного свята вчителів відбувся День учнівського самоврядування. За багатолітньою традицією, 11-тикласники, як справжні педагоги, проводили цікаві та змістовні уроки, чергували в шкільних коридорах, контролювали дозвілля своїх вихованців під час перерв. Цей досвід – незвичайний експеримент у їхньому житті, адже серед старшокласників були обрані ті, хто обійматиме в цей день посаду директора та його заступників, викладачі різних шкільних дисциплін.

Молоді люди мали можливість на собі відчути всі труднощі буденного дня вчителя, всерйоз замислитися над своєю майбутньою професією, можливо, вона буде пов`язана саме з педагогічною діяльністю. Щоб подякувати вчителям за клопітку непросту працю, учні 11 класу підготували святковий концерт, який став справжнім подарунком для викладачів.

Не зовсім відпочивали й педагоги, адже вони стали в цей день 12-тикласниками, і лідер учнівського самоврядування учениця 10 класу Іванова Дарія проводила для вчителів навчання за особливою програмою. Під час комбінованого експрес-уроку на тему «Учитель спокою не знає..» викладачі отримували нестандартні завдання й за правильні рішення оцінювались смайликами. У такий спосіб дорослі відчули себе учнями, мали змогу повернутися у щасливі миті дитинства.

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved