foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Креативний карантин

Роботи учнів та вихованців дитячого садочку

Детальніше

ЗНО-2020

Що треба знати про ЗНО 2020?

Детальніше

Дистанційна освіта

Дистанційна освіта

Детальніше

Пам'ятка

Пам'ятка про COVID-19

Детальніше

29 вересня у КЗ «Полтавський НВК № 36» напередодні професійного свята вчителів відбувся День учнівського самоврядування. За багатолітньою традицією, 11-тикласники, як справжні педагоги, проводили цікаві та змістовні уроки, чергували в шкільних коридорах, контролювали дозвілля своїх вихованців під час перерв. Цей досвід – незвичайний експеримент у їхньому житті, адже серед старшокласників були обрані ті, хто обійматиме в цей день посаду директора та його заступників, викладачі різних шкільних дисциплін.

  

 

Молоді люди мали можливість на собі відчути всі труднощі буденного дня вчителя, всерйоз замислитися над своєю майбутньою професією, можливо, вона буде пов`язана саме з педагогічною діяльністю. Щоб подякувати вчителям за клопітку непросту працю, учні 11 класу підготували святковий концерт, який став справжнім подарунком для викладачів.

Не зовсім відпочивали й педагоги, адже вони стали в цей день 12-тикласниками, і лідер учнівського самоврядування учениця 10 класу Іванова Дарія проводила для вчителів навчання за особливою програмою. Під час комбінованого експрес-уроку на тему «Учитель спокою не знає..» викладачі отримували нестандартні завдання й за правильні рішення оцінювались смайликами. У такий спосіб дорослі відчули себе учнями, мали змогу повернутися у щасливі миті дитинства.

 

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved