11 та 12 листопада на базі КЗ "Полтавський НВК №36" пройшов тренінг  "Lions Quest- соціальні та емоційні компетентності XXІ століття", на якому були присутні вчителі гімназії №6 та ЗНЗ №27.  Щира подяка тренеру Курбаковій Л. за змістовні та чудові заняття!

Моя Полтаво, ти багословенна! Саме під такою назвою відбувся 27 вересня виховний захід для учнів 5-11 класів, на якому діти мали змогу більш детально познайомитися з особливостями полтавської кухні, здійснити прогулянку вулицями рідного міста та перегорнути сторінки історичних подій, пов'язаних з нашим краєм.

Теплого осіннього дня школярі 5, 7,8 та 10 класів під час канікул завітали до Решетилівського музею килимарства, далі дорога пролягла в угіддя славного конезаводу с. Дібрівка, що на Миргородщині,  завершилася подорож знайомством із чудовими краєвидами Миргорода. Спілкування з народними майстрами, їх майстер-клас школярі залишили в серці. А живе спілкування з тваринами, катання з вітерцем додали сил і настрою. Веселою та пізнавальною виявилася екскурсія, організована класними керівниками Бойко І. В,  Івановою В. В, Лучною С. А. Конюшенко Л. М.

21 вересня, у Всесвітній день чистоти агітбригада «Юні екологи» займалися екологічною просвітою. Проект у центрі міста «Poltava Eco Family Day» влаштувала ГО «Нова Полтава» .
Захід був покликаний насамперед популяризувати здоровий спосіб життя, допомогти формувати екологічні звички у містян. І, звісно ж, сприяти поширенню інформації в інтерактивній формі про вплив людини на навколишнє середовище й зміни клімату

Напередодні осінніх канікул  у КЗ "Полтавський НВК №36 " пройшов благодійний ярмарок. Заходу передував колоритний виступ учнів - аматорів "Ярмаркуємо по- котляревськи". Глядачі аплодували народному танцю у виконанні учнів 5 класу, виступам декламаторів та пісенному дарункові учнів 9 класу із запальною піснею  "Як була я маленька". А далі закликали до себе виставка - продаж та барвиста ігрова програма. Веселилися та працювали усі школярі дуже завзято.

20 вересня біля меморіалу "Нескорені" відбулося вшанування пам'яті героїв, які загинули під час визволення міста Полтави.

Учні 7 класу разом з учителем украінськоі мови та літератури креативно підійшли до вивчення повісті І. Франка « Захар Беркут». Було підготовлено 6 різних проектів: юних художників, акторів, журналістів, істориків, літературознавців та мовознавців.На порі стала прем‘ єра нового фільму, знятого за історичною повістю.

Тому 11 жовтня у переддень Дня захисників Вітчизни старшокласники забки переглянули цудову режисерсько- акторську роботу у фільмі « Захар Беркут».

ПРЕС-РЕЛІЗ

Хто складає ЗНО-2020?

Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів:українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

Детальныше  Що треба знати учаснику ЗНО-2020?

У КЗ «Полтавський НВК 36» тривають заходи з нагоди 250- річчя від дня народження І. П. Котляревського. Визначені переможці художнього конкурсу «Де згода в сімействі», ними стали учні 7 класу Козинська Валерія та Куріпта Олег.

Фінішував конкурс літературних газет « 250- річчя І. Котляревського» серед старшокласників. Особливо креативно підійшли до оздоблення та наповнення змістом стіннівок учениця 9 класу Корніло Аделіна, творчий тандем 11 класу: Гаріфуліна Вероніка, Карабак Людмила.

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved