foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Що таке ДПА і навіщо це потрібно

ДПА — це система тестів, яка допомагає державі не тільки перевірити глибину знань конкретного учня, але й оцінити роботу викладача, школи та української системи освіти в цілому! Крім того, за результатами даного виду контролю відбувається перерозподіл випускників дев’ятого класу у профільні класи старшої школи. До речі, щорічно здають ДПА не тільки учні дев’ятого класу, але й випускники початкової школи. Як показує практика, більшість з них справляються з іспитом досить добре.

 

 

ДПА — обов’язкова форма екзаменації, що впливає на оцінки в атестаті.

Атестація проводиться на базі самої школи, а приймають іспит не зовнішні незалежні комісії, а викладачі, з якими учні знайомі не перший рік. Це допомагає дітям впоратися з зайвим хвилюванням і страхом перед новими людьми, а замість цього зосередитися на навчанні. Чому школярі так бояться цього іспиту? Відповідь проста: адже результат ДПА впливає на підсумкову оцінку! В атестат про середню шкільну освіту виставляється бал, який виводиться з річної оцінки, яку визначив педагог, та оцінки за іспит.

Шкільне життя

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved